24.10.2021

Mesec požarne varnosti v Domajincih in Topolovcih

PGD Skakovci so sodelovali na vaji ob mesecu požarne varnosti katero je bila v Domajincih in Topolovcih. Sodelovala so vsa društva iz GZ Cankova

23.10.2021

Požar v Skakovcih

Dne 23.10.2021 smo imeli v Skakovcih požar na stanovanjskem objektu pri družini Fašalek. Pogorelo je ostrešje stanovanjske hiše. Sodelovali so ...

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>

Božično novoletna okrasitev vasi Skakovci

10.12.2018 12:45
PGD Skakovci so poskrbeli za božično  novoletno okrasitev vasi Skakovci. Cerkvena skupnost je prispevala denar za nabavo dveh luči, ki sta na kandelabru ob kapeli(zvezda repatica).
VSEM VAŠČANOM POSEBEJ PA GASILCEM IN GASILKAM  želimo VESELE BOŽIČNE PRAZNIKE in SREČNO NOVO LETO 2019.

HVALA ZA VAŠE PRISPEVKE

Srečanje starejših gasilcev GZ Cankova

01.12.2018 17:30
PGD Skakovci so bili organizator srečanja starejših gasilcev in upravnega odbora GZ Cankova. Srećanja se je udeležilo 60 gasilcev. Za postrežbo je poskrbelo PGD Skakovci.

Občinska vaja v Skakovcih

17.10.2018 17:36
17.10.2018 smo v Skakovcih imeli občinsko vajo ob mesecu požarne varnosti. Na vaji so sodelovala vsa društva GZ Cankova.

PGD Skakovci prejelo zahvalno listino Občine Cankova

15.09.2018 11:46
Pgd Skakovci je prejelo od Občine Cankova zahvalno listino in s tem bili nagrajeni za naše delo.

Kolesarska dirka po Sloveniji 1. etapa

Gasilci PGD Skakovec smo sodelovali pri varovanju proge v naši vasi pri kapeli. Ponosni smo, da smo lahko bili del tega.

Občinsko tekmovanje GZ Cankova v Skakovcih

09.06.2018 13:14
Na občinskem tekmovanju v skakovcih je tekmovalo 17 ekip.
Pionirji
2. PGD Cankova
3. PGD Korovci 1

Mladinci
1 Pgd Korovci

ČLANI A
2. PGD Cankova
3. PGD Skakovci
4. PGD Krašči
5. PGD Gerlinci
6. PGD Domajinci
7. PGD Gornji Črnci

Članice A

Člani B
1. PGD Cankova

Starejši gasilci
1. PGD Cankova

Prehodni pokal je osvojila ekipa PGD Korovci- pionirji

Florjanovo

05.05.2018 13:59
5.5.2018 smo se gasilci GZ Cankova udeležili maše katera je namenjena vsem gasilcem kateri praznujemo god našega zavetnika Florjana

OBČNI ZBOR PGD SKAKOVCI

PGD Skakovci v soboto, 3.2.2018 ob 18.30 uri pripravlja občni zbor. Vljudno vabljeni. Vabila sledijo po pošti.
UO Skakovci

Prijatelji gasilci (stražaci)  iz Laczne. Poljska

V petek 1.9.2017 so k nam prišli v goste gasilci iz Poljske. Gostili smo gasilce iz občine Laczna. Prvi dan smo jim pokazali našo vas in jih gostili na večerji. Drugi dan so se udeležili obmejnega tekmovanja v Skakovcih. Prikazali so nam vajo s katero oni tekmujejo na občinskih tekmovanjih. Druženje smo sklenili v nedeljo,ko smo jim skupaj z občino podarili skromna darila. Želimo si da bi sodelocvanje z gasilci iz Laczne preraslo v nekaj več (pobratenje). Prav tako smo se sklenili, da jim bomo obisk ob njihovem vabilu vrnili. Upamo , da so se pri nas imeli lepo. Želimo si še več takšnih srečanj.
PGD Skakovci

OBMEJNO TEKMOVANJE SKAKOVCI

02.09.2017 14:00
Na tekmovanju je sodelovalo 32 enot. Od tega so bile prisotne 4 enote iz Avstrije.Kot goste smo gostili gasilce iz poljske(locne) in pa gasilca iz Nemčije. Prireditev je kljub dežju in nekaterim pomankljivostim uspela. Rad bi se zahvalil vsem ekipam,katere ste sodelovale na obmejnem tekmovanju prav takopa vsem gasilcem PGD Skakovci , vaščanom, sponzorjem za pomoč katere smo bili deležni.
predsednik PGD Skakovci
Matej Miholič

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Prijava na poštni seznam.
Ime in priimek:

E-pošta: