24.10.2021

Mesec požarne varnosti v Domajincih in Topolovcih

PGD Skakovci so sodelovali na vaji ob mesecu požarne varnosti katero je bila v Domajincih in Topolovcih. Sodelovala so vsa društva iz GZ Cankova

23.10.2021

Požar v Skakovcih

Dne 23.10.2021 smo imeli v Skakovcih požar na stanovanjskem objektu pri družini Fašalek. Pogorelo je ostrešje stanovanjske hiše. Sodelovali so ...

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>

Obisk prostovoljnih gasilcev LACZNA

Kot član občinskega sveta sem si na Poljskem ogledal občino Laczna, prav tako pa tudi PGD Laczna. Dogovorili smo se da bomo med seboj izmenjevali izkušnje na področju zaščite in reševanja. V kolikor bo interes se bomo oboji udeleževali medsebojnih tekmovanj. Prav oni so obljubili, da se bodo naslednje leto udeležili medobmejnega tekmovanja katero bo v našem društvu. Upamo pa tudi, da bo enkrat prišlo med nami do pobratenja namreč so res prijetni ljudje.
Matej Miholič

SEJEM SOBRA - Gornja Radgona

24.09.2016 10:23
Naše društvo je imelo na sejmu Obrambe zaščite in reševanja imelo na prostoru podjetja SVIT ZOLAR razstavljen gasilski priklopnik katerega je prej omenjeno podjetje za nas tudi izdelaloo.

MEDOBMEJNO TEKMOVANJE AVSTRIJA - ENTSCHEDORF

03.09.2016 10:13
Člani A PGD Skakovci so na medobmejnem tekmovanju v Avstriji, v kategoriji člani A dosegli 2.mesto . Za dosežen uspeh jim čestitamo. Ob enem pa vas obveščamo da bo naslednje medobmejno tekmovanje potekalo v naši vasi Skakovci katere organizator bo PGD Skakovci. Se vidimo naslednje leto 2.9.2017.

Tekmovanje veteranov

Veterani PGD Skakovci so tekmovali na dveh veteranskih tekmovanjih. V Murskih Petrovcih so dosegli 6 mesto v Puževcih pa odlično 4. mesto. Za dosežen uspeh jim čestitamo in upamo, da bodo dosegali še boljše rezultate. Kaj pa je najbolj pomembno : glavo je sodelovati in sklepati nova prijateljstva

OBČINSKO TEKMOVANJE GASILSKE ZVEZE CANKOVA

25.06.2016 14:43
Na občinskem tekmovanju v Gornjih Črncih so člani A dosegli prvo mesto. Prav tako pa smo dosegli prvo mesto za prehodni pokal skupaj s Korovskimi mladinci. Letos se je za prehodni pokal tekmovalo v disciplini prenos vode.
Za dosežene rezultate vam čestitamo.

Praznovanje 80. obletnice PGD Skakovci

28.05.2016 17:00
PGD Skakovci je praznovalo 80. let obstoja gasilskega društva. Zjutraj so lahko vaščani po celi vasi poslušali budnico. Ob 17 uri se je začela osrednja slovesnost, kjer so podelili zahvale in odlikovanja najbolj zaslužnim članom. PGD je ob obletnici izdalo bilten gasilskega društva.

HIŠNI SEJEM CANKOVA

16.04.2016 14:21
PGD Skakovci so letos sodelovali na Hišnem sejmu podjetja NIros kjer smo predstavili našo opremo, še posebej pa našo novo pridobitev to je gasilski priklopnik in pa novo gasilsko vozilo GVM-1 Citoen Jumper. Posebej pa gre zahvala direktorju g. Tišler Janezu , da nam je omogočil da smo se lahko predstavili.

Maketa gasilca

25.04.2016 14:15
Pred gasilskim domom smo postavili maketo gasilca. Vsem, ki ste nam pomagali pri postavitvi te makete iskrena hvala.

VELIKONOČNO VOŠČILO

Gasilke in gasilci PGD Skakovci želimo vsem mirne in lepe VELIKONOČNE PRAZNIKE!

PLANICA 2016

19.03.2016 06:00
v soboto, 19.3.2016 smo se člani PGD Skakovec udeležili ekipnega tekmovanja v smučarskih skokih. Našim Orlom še enkrat čestitamo za dosežene rezultate.

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Prijava na poštni seznam.
Ime in priimek:

E-pošta: